عوامل برنامه حرف حساب نسخه PDF چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 96
بدعالی 

به نام خدا
مدتی است شبکه یک سیما  ساعت 9:30 تا 10 صبح از شنبه تا چهارشنبه برنامه ای زنده با نام حرف حساب تولید و پخش می کند. در  این مجموعه برای ایجاد تنوع در تولیدات از گروه های متفاوت استفاده می شود.  هم اینک برنامه حرف حساب به تهیه کنندگی حمید عبدل تهرانی با محوریت اقتصاد خانواده در حال پخش است . و کیاداوود اسفندیاری همچنان اجرای برنامه را به عهده دارد. دیگر عوامل این برنامه  از این قرار است:
نسرین اسدی نویسنده و پژوهشگر، مرتضی خضری تصویربردار، سعید تهرانی صدابردار، مهدی رجبی گرافیست، ساسان نیشکری تدوینگر، حمید عابدی دستیار ، زهرا آبشاری مدیر تولید.


 این برنامه با محوریت اقتصاد خانواده و با هدف آموزش مفاهیم اقتصادی به بررسی راهکارهای کسب درآمد، ایجاد شغل و افزایش رفاه در زندگی می پردازد. این مفاهیم به وسیله گزارش های مردمی و معرفی نمونه های موفق ، گفت و گو با کارشناس اقتصادی  و دریافت دیدگاه های مخاطبان از طریق پیامک منتقل می شود.  در بخشی از  برنامه به عنوان راهکاری فردی و یا اجتماعی ، با کمک کارشناسان روانشناس سعی می شود رفتار صحیح اقتصادی به مخاطبان آموزش داده شود.
همچنین به دلیل آگاهی از مهمترین اخبار روز اقتصادی، از طریق ارتباط تلفنی با کارشناسان اقتصادی و روزنامه نگاران مهمترین اخبار  بررسی می شود.
امید است این برنامه بتواند گامی موثر در آشنایی مردم با رفتار صحیح اقتصادی بردارد.

Image 

 

 

 

 

 

 
< بعد   قبل >
30 آذر 1393